Konsept Evler Yaşam Haberler Hakkımızda Bölgemiz İletişim
EN TR

Natura'da Yaşam

Enfes Akdeniz atmosferiyle çevrili bir yaşam ve en sevdiğiniz hobilerinizle geçirdiğiniz zaman...

Tam da bu cümlenin hissiyatı, Natura’da hayat buluyor. Enerji, ilham ve rahatlama hep yanınızdayken, kusursuz bir dünyanın kapısı aralanıyor. Natura’da, bu dünyanın her bir parçasından ayrı ayrı zevk almaya davetlisiniz.

Gave

Eski köy meydanlarından gelen ilham, bugünün en nostaljik buluşma noktası oldu.

Gave’de günler hep çok renkli: Menüsünden müzik dinletilerine; resim sergilerinden, açık hava sineması etkinliklerine, modern zamanların Gave’si, Natura’nın en uğrak noktalarından.

DAHA FAZLA

Wellness & Spa

Natura’nın dinamik doğasında erken kalkmak da, güne veda etmek de ayrı güzel.

Spor Salonu’nda enerjinize enerji katarken, gününüze güzellik katan en harika ritüeller için Yoga & Pilates stüdyosu sizi bekliyor. Masajla yenilenmek ve tazelenmek de, Natura’da hep en yakınınızda. Dinlenmenin en güzel patikasıysa, Natura’nın enfes orman manzaralı saunasına uzananı. Bir de fizyoterapist ziyaretinizden sonra, panoramik dağ ve deniz manzaralı seyir terasında dinlendiğinizi düşünün…

Natura’da, bir günü unutulmaz kılacak pek çok şey bir arada.

Havuz

Natura’nın her köşesi, doğal olduğu kadar neşeli… Açık veya kapalı havuz seçenekleriyse, her mevsimin en eğlenceli anılarının yeri.

Kendinizi suyun akışına bıraktığınız o anın sihri, Natura’da hep çok kıymetli. İster yazın açık havuzda Kıbrıs güneşinin tadını çıkarın, isterseniz kışın kapalı havuzun keyfine varın. İki seçenek de, canlandırıcı ve yenileyici etkisiyle size bekliyor.

Bize Ulaşın