Konsept Evler Yaşam Haberler Hakkımızda Bölgemiz İletişim
EN TR

Konsept

Doğanın merkezinde ve kendi doğasından hoşnut olmak. Natura, bu doğal dengeyi içtenlikle gözeten yepyeni bir proje…

Beşparmak dağlarının eteklerinde dağın tüm gölgesi, dokusu ve renkleriyle uyum içinde, Akdeniz’in güzelliğinin mirasçısı bir tanrıça gibi uzanıyor.

Kıbrıs’ın en güzel hikayeleri, Akdeniz’in doğasında gizli… Natura’nın hikayesi ise, kendine özgü mimarisinde… Natura’nın iç mekanlarının anatomisi, rengi, açık alanları ve pergolaları… Hepsi, Kıbrıs’ın özüyle organik bir bağa sahip ve vazgeçilmez yaşam alanlarının sözünü veriyor.

Yılın 300’den fazla gününde güneşle dolu ılık Akdeniz ikliminin ortasında olmasıyla; doğayla bağ kurmak kadar, kişisel alanlara da gösterdiği özeniyle ve eşsiz bir doğanın görkemiyle uyum içindeki mimarisiyle, Natura doğanın en güzel sırrına ortak olmanızı sağlayacak: Mutluluk.

Natura’da sosyallik, doğa ile bir arada. Modern zamanların Gave’sinde enfes bir kahvaltı veya kahve molası, doğal parkta enerji artıran yürüyüşler ve ruhunuzu tazeleyen eşsiz bir deniz zamanı…Natura’da günler, keyif dolu seçeneklerle dolu!

Dilerseniz Akdeniz, müthiş geçmişine derinlemesine dalmanız için size bekliyor: Arkeolojik buluntuları, mitleri ve yazılı tarihiyle Kıbrıs uygarlığı, 9000 yıllık bir geçmişe uzanıyor. Kralların mezarlarından, kendine has zengin mutfağına kadar, Kıbrıs'ın anlatacak çok hikayesi var.

Bize Ulaşın