Konsept Evler Yaşam Haberler Hakkımızda Bölgemiz İletişim
EN TR

Bölgemiz

Akdeniz’in cömert doğasında bir gün nasıl geçer?

Tarihi zenginliği ve birbirinden renkli köşeleri ile Kıbrıs, aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit’in doğduğu yer olduğunu her adımında bize tekrar hatırlatıyor.

300’den fazla güneşli günü, zengin mutfağı ve leziz şaraplarıyla taçlanırken; endemik bitkilerden, caretta carettalara yuva olan verimli coğrafyasıyla her an göz kamaştırıyor.

Beaches

Kitabınızı alıp yalnız başınıza sahilde sakin bir zaman dilimi mi? Yoksa kalabalık ve eğlenceli bir beach günü mü? Windsurf ve paragliding sevenleri de buraya alalım. Herkesin tercihine göre deniz keyfi; Natura’da en yakınınızda.

Yürüyüş Alanları

Yanı başınızdaki çam ağaçlarıyla Doğa Parkı, mükemmel deniz havasıyla Lapta yürüyüş yolu ve sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekleyen adanın tüm yürüyüş ve bisiklet yolları… Kıbrıs’ın her köşesi gibi; hepsinin manzarası ayrı, doğası ayrı güzel.

Mimari

Natura’nın mimari ilhamı, Kıbrıs’ın doğal güzelliği. Beşparmak Dağları’nın dokusuyla yakın dost dış cephe uygulamaları, Natura’yı yıllar geçtikçe manzaranın ne özel parçalarından kılacak. Teras ve balkonlardaki terracotta kullanımı ise, Natura’nın kanı kaynayan ve samimi bir Akdenizli olduğunu kanıtlıyor.

Bize Ulaşın